ABCmaluszka.pl - płodność, ciąża, poród, dziecko, macierzyństwo
Blog młodej mężatki
REKLAMA
Przejdź do treści

O ABCmaluszka.pl

ABCmaluszka.pl to serwis dla młodych przyszłych rodziców. Planowanie ciąży, leczenie niepłodności, ciąża, przygotowanie do porodu, pielęgnacja i wychowanie małego dziecka to tematy, które przyświecały idei powstania tego serwisu.

Pomysł powstania serwisu narodził się w momencie planowania przez nas powiększenia się rodziny. Okazało się, że w wieku trzydziestu paru lat tak naprawdę niewiele wiemy o swojej płodności. Niewiele wiedzieliśmy o tym kiedy rozpoczyna się cykl miesiączkowy i jak ważna jest owulacja.

Chcieliśmy wiedzieć wszystko na tematy związane z ciążą po to aby jak najlepiej przygotować się do roli matki i ojca. Zgromadziliśmy wiele materiałów na ten temat. A kiedy pojawił się problem z zajściem w ciążę nasza wiedza na temat płodności kobiety i mężczyzny jeszcze się powiększyła.

Po długim leczeniu niepłodności w końcu i my zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami. A teraz swoją wiedzą oraz wiedzą naszych przyjaciół lekarzy, którzy pomagają nam w tworzeniu serwisu chcemy się podzielić z Wami czyli wszystkimi starającymi się o dziecko, planującymi powiększyć rodzinę, przyszłymi rodzicami czy też będących już rodzicami.

Częścią serwisu jest blog pisany przez naszą przyjaciółkę Monikę. Poprzez swój blog Monika chce dodać otuchy kobietom poszukującym miłości.

Dziękujemy za wszelkie sugestie dotyczące naszego serwisu.

Małgorzata i Krzysztof
z zespołem ABCmaluszka.pl

Wróć do spisu treści